Inšpirácia na bývanie – čo poviete na takúto rýchlu montáž domu?

V čase, kedy sa realitný trh potýka s neustálym nárastom cien nehnuteľností prišli taliani s pomerne zaujímavou novinkou. Vytvorili alternatívu, ktorá sa odlišuje od klasických predstáv o bývaní.

Stavba domu totiž dokáže byť pre mnohých z nás finančne nepredstaviteľnou a časovo náročnou záležitosťou. Prečo by sme si však nedokázali pomôcť svojpomocne a ušetriť pritom zopár eur? S domom "Madi Home" sa tento sen dokáže stať realitou! Budete na to potrebovať „pár" tisíc eur, partiu šikovných kamarátov a jeden jediný deň. Áno, čítate dobre. Na stavbu tohto útulného domčeka si stačí vymedziť len pár hodín. Počas víkendu si tak dokážete postaviť dom a rovno sa doň aj nasťahovať.

Odporúčame: Okrasné trávy do záhrady: Ako ich pestovať a ktoré sú tie najobľúbenejšie?

Koľko stojí tento „špás"?

Celá stavba je certifikovaná ako seizmicky bezpečná a je vytvorená z vysoko kvalitného materiálu. Dodáva sa v rôznych veľkostiach, od priestoru s rozlohou 27 metrov štvorcových za 33 000 dolárov, až po veľkosť 84 metrov štvorcových za cenu 73 tisíc dolárov. Všetky základné modely zahŕňajú kúpeľňu so sociálnym zariadením, kuchynskú linku, schodisko a technické inštalácie.

Dom je možné postaviť tak, aby vyhovoval všetkým šetriacim osobám, napríklad s použitím solárnych panelov, špeciálnych systémov, či osvetlení. S Madi home si určite vytvoríte útulné a bezpečné miesto prispôsobené podľa vašich potrieb a vkusu. Dodacia lehota trvá 60 dní po odsúhlasení záverečných výkresov. No neznie to rozprávkovo? Stačí si nájsť vhodný pozemok a o pár dní si môžete vychutnávať domácu pohodu v novom domčeku. 

 

Pozri aj: Jarná výzdoba domácnosti – ako vniesť do interiéru sviežosť?

lacný rodinný dom

Zdroj: pinterest.com

drevený rodinný dom

Zdroj: pinterest.com

lacná drevostavba

Zdroj: pinterest.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE